Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Studyjnego Kina Cyfrowego WRZOS w Świeciu. Opisy aktualnie granych filmów dostępne są w zakładce Teraz gramy, pozostałych w Zapowiedziach 

24.05-piątek
13:00 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
15:00 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
17:00 Back to Black. Historia Amy Winehouse/napisy,122`,Wielka Brytania/USA,biograficzny
19:10 Gniazdo pająka/napisy,91`,Australia,horror
20:45 Furiosa:Saga Mad Max/dubbing,145`,USA/Australia,sensacyjny/Sci-Fi

25-26.05-sobota,niedziela
12:00 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
14:00 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
16:00 Back to Black. Historia Amy Winehouse/napisy,122`,Wielka Brytania/USA,biograficzny
18:10 Gniazdo pająka/napisy,91`,Australia,horror
20:00 Furiosa:Saga Mad Max/napisy,145`,USA/Australia,sensacyjny/Sci-Fi

27.05-poniedziałek-kino nieczynne

28.05-wtorek
14:00 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
15:50 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
17:00 Back to Black. Historia Amy Winehouse/napisy,122`,Wielka Brytania/USA,biograficzny
19:10 Gniazdo pająka/napisy,91`,Australia,horror
20:45 Furiosa:Saga Mad Max/dubbing,145`,USA/Australia,sensacyjny/Sci-Fi

29.05-środa
14:00 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
15:50 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
16:50 Back to Black. Historia Amy Winehouse/napisy,122`,Wielka Brytania/USA,biograficzny
19:00 Kino dla Kobiet-Hit Man/napisy,115`,USA,komedia/akcja
21:00 Furiosa:Saga Mad Max/napisy,145`,USA/Australia,sensacyjny/Sci-Fi

30.05-czwartek
13:00 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
15:00 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
16:50 Gniazdo pająka/napisy,91`,Australia,horror
19:00 DKF-Latanie dla początkujących/napisy,97`,Islandia/Wielka Brytania,komedia
21:00 Furiosa:Saga Mad Max/dubbing,145`,USA/Australia,sensacyjny/Sci-Fi

31.05-piątek
12:00 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
14:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
15:45 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
17:30 Jedno życie/napisy,110`,Wielka Brytania,biograficzny/dramat
19:30 Puchtek:Krew i miód 2/napisy,92`,Wielka Brytania,horror2
21:10 Furiosa:Saga Mad Max/dubbing,145`,USA/Australia,sensacyjny/Sci-Fi

1-2.06-sobota,niedziela
12:00 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
14:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
15:45 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
17:30 Jedno życie/napisy,110`,Wielka Brytania,biograficzny/dramat
19:30 Puchtek:Krew i miód 2/napisy,92`,Wielka Brytania,horror2
21:10 Furiosa:Saga Mad Max/dubbing,145`,USA/Australia,sensacyjny/Sci-Fi

3.06-poniedziałek- kino nieczynne

4.06-wtorek
13:00 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
15:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
16:45 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
18:30 Jedno życie/napisy,110`,Wielka Brytania,biograficzny/dramat
20:30 Puchtek:Krew i miód 2/napisy,92`,Wielka Brytania,horror

5.06-środa
12:00 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
14:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
15:45 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
17:30 Furiosa:Saga Mad Max/dubbing,145`,USA/Australia,sensacyjny/Sci-Fi
20:00 Puchtek:Krew i miód 2/napisy,92`,Wielka Brytania,horror2

6.06-czwartek
12:00 Istoty Fantastyczne/dubbing,108`,USA,familijny/komedia
14:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
15:45 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
17:30 Jedno życie/napisy,110`,Wielka Brytania,biograficzny/dramat
19:30 Puchtek:Krew i miód 2/napisy,92`,Wielka Brytania,horror2
21:10 Furiosa:Saga Mad Max/dubbing,145`,USA/Australia,sensacyjny/Sci-Fi

7.06-piątek
14:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
16:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
18:00 Bad Boys: Ride or Die/napisy,110`,USA,sensacyjny
20:00 Bad Boys: Ride or Die/napisy,110`,USA,sensacyjny

8-9.06-sobota,niedziela
14:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
16:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
18:00 Bad Boys: Ride or Die/napisy,110`,USA,sensacyjny
20:00 Bad Boys: Ride or Die/napisy,110`,USA,sensacyjny

10.06-poniedziałek-kino nieczynne

11-12.06-wtorek,środa
14:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
16:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
18:00 Bad Boys: Ride or Die/napisy,110`,USA,sensacyjny
20:00 Bad Boys: Ride or Die/napisy,110`,USA,sensacyjny

13.06-czwartek
14:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
16:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
18:00 Bad Boys: Ride or Die/napisy,110`,USA,sensacyjny
20:00 DKF-Do usług szanownej Pani/napisy,100`,Francja,romans/komedia

14.06-piątek
13:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
15:00 Jurek Maskonurek/dubbing,87`Hiszpania, animacja
16:40 Strażniczka smoków/dubbing,99`,Hiszpania/Chiny, animacja
18:30 Bad Boys: Ride or Die/napisy,110`,USA,sensacyjny
20:30 Tarot:Karta Śmierci/napisy,92`,USA, horror

15.06-sobota
12:00 Kino Przyjazne Sensorycznie: Jurek Maskonurek/dubbing,87`Hiszpania, animacja
14:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
16:00 Strażniczka smoków/dubbing,99`,Hiszpania/Chiny, animacja
18:00 Bad Boys: Ride or Die/napisy,110`,USA,sensacyjny
20:30 Tarot:Karta Śmierci/napisy,92`,USA, horror

16.06-niedziela
13:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
15:00 Jurek Maskonurek/dubbing,87`Hiszpania, animacja
16:40 Strażniczka smoków/dubbing,99`,Hiszpania/Chiny, animacja
18:30 Bad Boys: Ride or Die/napisy,110`,USA,sensacyjny
20:30 Tarot:Karta Śmierci/napisy,92`,USA, horror

17.06-poniedziałek-kino nieczynne

18-19.06-wtorek, środa
13:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
15:00 Jurek Maskonurek/dubbing,87`Hiszpania, animacja
16:40 Strażniczka smoków/dubbing,99`,Hiszpania/Chiny, animacja
18:30 Bad Boys: Ride or Die/napisy,110`,USA,sensacyjny
20:30 Tarot:Karta Śmierci/napisy,92`,USA, horror

20.06-czwartek
13:00 Garfield/dubbing,101`,USA,animacja/familijny/komedia
15:00 Jurek Maskonurek/dubbing,87`Hiszpania, animacja
16:40 Strażniczka smoków/dubbing,99`,Hiszpania/Chiny, animacja
18:30 Bad Boys: Ride or Die/napisy,110`,USA,sensacyjny
20:30 Tarot:Karta Śmierci/napisy,92`,USA, horror

21.06-piątek
13:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
15:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
17:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
19:00 Mój syn Ezra/napisy,100`,USA,komedia
21:00 Marataon Horrorów -Egzorcyzm/Urojenie/Dwie minuty do piekła 

22-23.06-sobota,niedziela
12:30 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
14:30 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
16:30 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
18:30 Mój syn Ezra/napisy,100`,USA,komedia
20:40 Egzorcyzm/napisy,94`,USA, horror

24.06-poniedziałek-kino nieczynne

25.06-wtorek
13:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
15:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
17:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
19:00 Mój syn Ezra/napisy,100`,USA,komedia
20:45 Egzorcyzm/napisy,94`,USA, horror

26.06-środa
13:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
15:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
17:00 Mój syn Ezra/napisy,100`,USA,komedia
19:00 Kino dla Kobiet-Jutro będzie nasze/napisy,120`,Włochy,komedia
21:00 Egzorcyzm/napisy,94`,USA, horror

27.06-czwartek
13:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
15:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
17:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
19:00 Mój syn Ezra/napisy,100`,USA,komedia
20:45 Egzorcyzm/napisy,94`,USA, horror

28.06-piątek
13:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
15:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
17:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
18:50 Ciche miejsce:Dzień pierwszy/napisy,100`,USA,horror/Sci-Fi
21:00 Wake Up/napisy,83`,Kanada,horror 

29-30.06-sobota,niedziala
12:30 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
14:30 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
16:30 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
19:00 Ciche miejsce:Dzień pierwszy/napisy,100`,USA,horror/Sci-Fi
21:00 Wake Up/napisy,83`,Kanada,horror

1.07-poniedziałek-kino nieczynne

2-4.07-wtorek,środa, czwartek
13:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
15:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
17:00 W głowie się nie mieści 2/dubbing,110`,USA,animacja/komedia
19:00 Ciche miejsce:Dzień pierwszy/napisy,100`,USA,horror/Sci-Fi
21:00 Wake Up/napisy,83`,Kanada,horror

5.07-piątek
12:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
14:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
16:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
18:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
20:00 Ciche miejsce:Dzień pierwszy/napisy,100`,USA,horror/Sci-Fi

6-7.07-sobota,niedziela
12:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
14:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
16:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
18:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
20:00 Ciche miejsce:Dzień pierwszy/napisy,100`,USA,horror/Sci-Fi

8.07-poniedziałek kino nieczynne

9-11.07-wtorek, środa, czwartek
12:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
14:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
16:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
18:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
20:00 Ciche miejsce:Dzień pierwszy/napisy,100`,USA,horror/Sci-Fi

12.07-piątek
16:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
18:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
20:00 Zabierz mnie na Księżyc/napisy,USA/Wielka Brytania, komedia romantyczna

13-14.07-sobota,niedziela
12:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
14:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
16:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
18:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
20:00 Zabierz mnie na Księżyc/napisy,USA/Wielka Brytania, komedia romantyczna

15.07-poniedziałek-kino nieczynne

16-18.07-wtorek,środa,czwartek
12:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
14:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
16:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
18:00 Gru i Minionki: Pod przykrywką/dubbing,95`animacja/komedia/przygodowy
20:00 Zabierz mnie na Księżyc/napisy,USA/Wielka Brytania, komedia romantyczna