UWAGA - zmiana terminu. Czerwone Gitary - 55 lecie. Platynowy koncert

Jak podaje organizator: Agencja Artystyczna TAMADA

Ze względów losowych i organizacyjnych, jesteśmy zmuszenie przełożyć termin platynowego, jubileuszowego koncertu zespołu Czerwone Gitary w Świeciu, który miał się odbyć 8 kwietnia 2024.
Nowy termin 24 listopad 2024 GODZ. BEZ ZMIAN
Zakupione bilety zachowują ważność.
Bardzo serdecznie przepraszamy za niedogodności i prosimy o życzliwość i zrozumienie, gdyż nie mamy wpływu na sytuacje losowe ,które nas zaskoczyły.
Koncert jest naprawdę wspaniały i w całej Polsce cieszy się ogromnym powodzeniem, dlatego mam nadzieje, że będziecie Państwo razem z zespołem obchodzili ich jubileusz 24 listopada 2024

Z poważaniem
organizatorzy
Agencja Artystyczna TAMADA

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej .Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów.
Maja fantastyczny kontakt z publicznością, z która śpiewają wszystkie swoje przeboje.
Zespół powstał w 1965 roku w Gdańsku z inicjatywy Bernarda Dornowskiego, Jerzego Kosseli, Krzysztofa Klenczona, Seweryna Krajewskiego, Jerzego Skrzypczyka i Henryka Zomerskiego. Na przestrzeni lat skład grupy niejednokrotnie się zmieniał, jednak hity Czerwonych Gitar łączą wiele pokoleń. Największa popularność zespołu przypadła na pierwsze 5 lat działalności. To właśnie z tego okresu pochodzą wielkie hity ,które wszyscy znaj i lubią "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park".
Do tej pory grupa wydała 15 albumów studyjnych, za które zdobyła wiele nagród, między innymi trofeum „MIDEM” w Cannes we Francji, za największą liczbę sprzedanych płyt w kraju, z którego pochodzi wykonawca, Marmurowy Krążek – nagrodę za największą ilość sprzedanych płyt w historii polskiej fonografii, wiele złotych płyt i nagród na Festiwalu w Opolu Obecnie Czerwone Gitary tworzą: Jerzy Skrzypczyk - perkusja, śpiew, Arkadiusz Wiśniewski - gitara basowa i śpiew, Mieczysław Wądołowski - gitara akustyczna, śpiew, Marek Jabłoński – gitara solowa, Marcin Niewęgłowski - gitara solowa, śpiew.

24 listopada | 19:00
sala widowiskowa Centrum Kultury
bilety do nabycia Biletyna.pl

8.04.2024 19:00

sala widowiskowa Centrum Kultury, Świecie

bilety 120 zł