Wystawa modeli uczestników koła modelarskiego Centrum Kultury w Świeciu

erdecznie zapraszamy na wystawę modeli, uczestników koła modelarskiego CK w Świeciu, która odbędzie się 13 czerwca 2024 roku w godzinach 18:00 - 20:00 w Izbie Regionalnej Ziemi Świeckiej.
To wyjątkowe wydarzenie zapewni okazję do pokazania talentu i kreatywności młodych modelarzy z naszej społeczności.
Podczas wystawy będzie można zobaczyć różnorodne modele, które zostały wykonane przez członków koła modelarskiego. Wśród nich znajdą się modele m.in. samolotów, pojazdów, budynków, figurek i wiele innych fascynujących konstrukcji. Każdy z modeli został starannie wykonany z dbałością o najmniejsze detale.
W trakcie wydarzenia będzie też możliwość rozmowy z samymi twórcami modeli, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i opowiedzą o technikach, które zastosowali przy tworzeniu swoich dzieł. To doskonała okazja dla miłośników modelarstwa, aby zdobyć nowe inspiracje i wymienić się wiedzą z innymi pasjonatami.
Nie przegap okazji, aby zobaczyć te niesamowite modele na własne oczy! Wystawa modeli uczestników koła modelarskiego CK w Świeciu to wydarzenie, które na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń i zainspiruje zarówno młodych, jak i starszych miłośników modelarstwa do nowych działań.
Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych

Organizator: Centrum Kultury w Świeciu
Partner: PTTK Oddział w Świeciu

13.06.2024 18:00

Izba Regionalna Ziemi Świeckiej, Świecie